نتایج جستجو برای عبارت :

تأثیر بازار آزاد در اشتغال

تأثیر بازار آزاد در اشتغال
              مقاله حسابداری با عنوان تأثیر بازار آزاد در اشتغال در فرمت ورد 12 صفحه و حاوی مطالب زیر می باشد: * تأثیر بازار آزاد در اشتغال * آموزش در کشورهای جهان سوم * دکترین رشد متعادل اقتصاد ورود باطل * نکته اول * نکته دوم * مدل رشد هارد- دومار ...دریافت فایل
تحقق ۷۰ درصدی تعهد اشتغال شهرستان زرند
فرماندار زرند گفت: تعهد اشتغال شهرستان بر اساس آمار اشتغال ثبت شده در سامانه رصد از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۷۰ درصد محقق شده است.

علی صادق زاده؛ فرماندار زرند در کارگروه اشتغال شهرستان زرند گفت: تعهد دستگاه‌های اجرایی امسال اشتغال شهرستان، ایجاد هزار و ۴۱۸ فرصت شغلی است که تا کنون کمتر از مدت ۶ ماهه اول سالجاری بیش از ۸۶۱ اشتغال در سامانه رصد ثبت شده که در نوع خود کم نظیر است.

او بیان داشت: بیشتری
قیمت یورو امروز از ابتدای شهریور در سامانه نیما راه کاهشی را در پیش گرفت، هم‌زمان قیمت این ارز در بازار آزاد نیز افت پیدا کرد با این حال، شکاف بین نرخ یورو در بازار آزاد و بازار ثانویه بیشتر شده و به بالای ۷ درصد رسیده است.
ادامه مطلب
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
سلام
میخواستنم بدانم که تو دهه 80 اوضاع کار چطور بود؟، آخه اون موقع هم کارمندان دولتی حقوق و مزایای اونها بیشتر از کارمندان خصوصی بود و نسبت به کار آزادی ها امنیت و ثبات شغلی بیشتری داشتند. اما بیشتر مردم یا کار آزاد داشتند یا تو بخش خصوصی کار میکردند. 
پس چرا اون موقع اینقدر تقاضای کارمند شدن در دولت نبود؟، الان دارند میگن که کارمندان خصوصی و مشاغل آزاد همیشه روی لبه پرتگاه هستند، یک ماه درآمد دارند، احتمال داره ماه دیگه هیچی نداشته باشند،

توجه.             توجه
سلام و عرض ادب و احترام
اعضای بزرگوار مجمع خیرین فرهنگ فاطمی
احتراما به استحضار می رساند شورای کارآفرینی و اشتغال دراولین مرحله ازطرحاشتغال پویا ؛ ازبین علاقمندان و خانواده هاوبامعرفی ؛ اعضای مجمع خیرین فرهنگ فاطمی دررشته های تعمیرات موبایل ( با تضمین اشتغال دراین زمینه ) دعوت به همکاری می نمایدهریک از اعضای محترم می‌توانند( فقط) یک نفررامعرفی نمایندشایان ذکر است هزینه های طی دوره آموزشی باتخفیف ویژه وپس اززمان شر

♦کارت مهارت آموزی و اشتغال

به گزارش ایسنا، در راستای صدور کارتهای مهارت و گواهینامه‌ مهارت،
توزیع کارت اشتغال و مهارت آموزی نیز در دستور کار قرار گرفته و در قالب
آیین‌نامه اجرایی ماده ۸۰ قانون برنامه پنجم توسعه مقرر شده تا برنامه
عملیاتی صدور کارت مهارت آموزی و اشتغال دنبال شود.

کارت اشتغال و مهارت آموزی کارتی است که به بهبود وضعیت اشتغال در کشور و ساماندهی آمارهای اشتغال کمک می‌کند.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه کار، صدور
مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو از حمایت این سازمان برای شرکت‌های استارتاپی و طرح‌های فناورانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار "خبرهای فوری پلدشت" مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو در جریان بازدید زیار (معاون اجرایی معاون اول رئیس جمهور) گفت: با توجه به اهداف و مأموریت‌های اشتغال زایی پایدار در منطقه آزاد ماکو، مرکز نوآوری و فناوری سازمان که در هفته آتی با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح خواهد شد، از طرح‌ها و
بدینوسیله جناب آقای
............................ فرزند ................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ..................... رضایت منجز خود را نسبت
به فعالیت همسرش سرکار خانم ...............................در اشتغال به
.................... را برای مدت ..................... اعلام می نماید.
به گزارش فرینا، کمال رضایی افزود: شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند برای راه‌اندازی مجدد این چهار واحد ۱۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.
رضایی محصولات تولیدی این واحدهای صنعتی را کربورسیلیسیم، آلومینیم، محصولات سلولزی، قیر و تولید سازه‌های فلزی اعلام کرد و افزود: شرایط تحریم‌، نوسان شدید ارز، کمبود منابع نقدینگی و منابع مالی از مهمترین عوامل رکود و جاماندن این واحدها از چرخه تولید بود.
وی احیای واحدهای صنعتی نی
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، 3 میلیون و  996 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 984 هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2میلیون و 48 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 249 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 889 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 405 هزار و 900 تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1520.1 دلار معامله می
همه چیز درباره‌ی اکوسیستم نرم‌افزارهای آزاد و متن‌باز
نرم‌افزار آزاد و متن‌باز
اپن‌سوزاه بر اساس مفهوم نرم‌افزار متن‌باز و آزاد ( FOSS ) توسعه پیدا کرده است که نرم‌افزاری است با مجوز آزاد برای آن که این اجازه و حق را از طریق دسترسی به کد منبع به کاربر بدهد که بتواند از آن استفاده کند، بر‌ روی آن تحقیق کند، تغییرش دهد و حتی طراحی آن را ارتقا بخشد.
ادامه مطلب

به عقیده برخی از فعالان بازار خبر تشکیل بازار متشکل ارزی، خبرهای غیر رسمی مبنی ‌برحذف تدریجی سامانه نیما و یکی شدن قیمت‌های آن با بازار آزاد و غافلگیری معامله‌گران در سطوح حمایتی از سوی بازارساز باعث کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر شده است.
ادامه مطلب
الف – تذکریا توبیخ شفاهی درحضورهیات مدیره نظام پزشکی محل
ب – اخطاریا توبیخ کتبی با درج در پرونده نظام پزشکی محل
ج- توبیخ کتبی با درج درپرونده نظام پزشکی ونشریه نظام پزشکی محل یا ابلاغ رای در تابلو اعلانات نظام پزشکی محل
د – محرومیت ازاشتغال به حرفه های پزشکی وابسته از سه ماه تا یک سال درمحل ارتکاب تخلف
ه_ محرومیت از اشتغال به حرفه های پزشکی وابسته از سه ماه تایک سال درتمام کشور
و – محرومیت از اشتغال به حرفه های پزشکی از بیش از یک سال تاپنج س
گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا (U.S. Nonfarm Payrolls)

در این پست قصد داریم تا در مورد یکی از مهم ترین گزارشات اقتصادی توضیحاتی بدهیم.
امروز جمعه ساعت 17 گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا (NFP) منتشر میشود که دارای اهمیت بسیار زیادی است.
NFP چیست؟
اشتغال بخش غیر کشاورزی تعداد مشاغل ایجاد شده به جز شغلهای ایجاد شده در بخش کشاوری، در ماه گذشته را مشخص میکند. این آمار شامل کارگزان مزرعه، کارکنان خصوصی خانوار و کارمندان بخش خصوصی نمیشود و تنها اشتغال
اقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه ۹۸/۰۵/۳۰ قیمت دلار و سکه در بازار با تغییرات اندک مواجه شد بطوریکه در معاملات اولیه کمی رشد یافت و سپس قیمت‌ها به مدار نزولی بازگشتند و پایین‌تر از نرخ‌های بازگشایی رفتند.
با ریزش نرخ حواله درهم در صرافی‌های دوبی به زیر مرز ۳۲۰۰ تومانی، دلار در بازار آزاد در محدوده ۱۱۶۰۰ تومانی باقی ماند و به کف این محدوده هدایت شد. صرافی ملی نیز نرخ رسمی فروش دلار و یورو را بدون تغییر به ترتیب ۱۱۷۰۰ و ۱۳۲۰۰ تومان تعیین کرد.
ادام
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، با تداوم روند کاهشی نرخ ارز در بازار آزاد، امروز 8 خردادماه قیمت دلار در بازار آزاد با صرافی‌های بانکی به هم نزدیک شد و اکنون با اختلاف ناچیزی معاملات در جریان است.

متن کامل خبر: نرخ دلار به 13400 تومان رسید
امروز (۹۸/۶/۲۴) در صرافی‌های مجاز هر اسکناس دلار با مبلغ ۱۱هزار و ۲۹۴ تومان معامله شد.
 بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۲۴شهریور ۹۸) هر دلار آمریکا با مبلغ ۱۱ هزار و ۲۹۴ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت۱۲ هزار و ۵۸۹ در بازار آزاد معامله می شود.
دیروز دلار به قیمت ۱۱ هزار و  ۴۴۵تومان و یورو با مبلغ ۱۲ هزار و ۶۸۹ تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.
پاورپوینت بازار کار ,اشتغال و بیکاری فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 47حجم فایل: 656قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:•مرکز آمار ایران در تاریخ 10/4/94 جدیدترین گزارش خود را در بارۀ بیکاری در ایران ،شاخص های آن و پراکندگی بیکاری میان گروه های مختلف سنی و جنسی منتشر کرد . اینمرکز با بکارگیری روش هایی چون قرار دادن نوجوانان و کودکان تا 10 ساله در شمارجمعیت فعال اقتصادی ( شاغلان و بیکاران ) و یا کاهش سطح شیوۀ شناسایی افراد شاغل بهحد کسان
خبرهای فوری پلدشت-منطقه آزاد ماکو-مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: امسال ۸۷ طرح رونق تولید شامل طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی، زیرساخت طرح های عمرانی و پروژه های تولیدی در این منطقه اجرایی می شود.
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، غلامرضا سلیمانی شامگاه دوشنبه در جمع اعضای شورای اداری منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: افتتاح طرح های سرمایه گذاری، ورزشی، گردشگری، معدن، تولید پوشاک، قطعه اول آزادراه ماکو - تبریز و مطالعه ایجاد شهرک صنعتی مشترک با
سوال اینکه سرمایه گذاری در بورس چگونه است
 همیشه با افزایش تورم و رشد ارزش دلار در بازار ایران رابطه مستقیمی داشته است. در این مقاله سعی می شود نگاهی سیستمی به این سرمایه گذاری داشته باشیم و ببینیم در فضای تورمی با چه رشد منطقی از سرمایه شما در بیرون از بازار بورس سرمایه شما سربه سر خواهد شد.با ما همراه باشید
رشد شاخص بورس ایران از واقعیت تا توهم
شاخص بورس به عنوان یک دماسنج، وضعیت اقتصاد آن کشور را مشخص می کند. در حقیقت اگر اقتصاد را به یک ان
گروه مالی گردشگری: ظرفیت فاز یک طرح فولاد بافت ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی است و با بهره‌برداری از آن برای ۳۰۰ نفر اشتغال مستقیم و برای حدود ۲۵۰۰ نفر نیز اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود. برای راه‌اندازی کارخانه احیاء مستقیم شماره یک طرح فولاد بافت در مجموع 600 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
ادامه مطلب
تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
کار لغو در نظر دین آن عمل مباح و حلالی است که سرانجام آن منتهی به سود اخروی نشود. و اعراض غیر از ترک فعل است. اعراض وقتی است که محرک و انگیزه‌ای آدمی را به سوی اشتغال به فعل بخواند و آدمی از آن اعراض کند و به کار دیگر بپردازد و لازمه‌اش آن است که نفس آدمی خود را بزرگتر از آن بداند که به کار پست اشتغال ورزد. از اینجا معلوم میشود اعراض از لغو کنایه است از علو همت و کرامت نفس مومن.
+ترجمه تفسیر المیزان ذیل آیه ۳ سوره مومنون.
+از اون آیه‌هاست که سیلی م
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
صنعت گل و گیاه اشتغال زا و ارزآور است
سرپرست فرمانداری زرند گفت:صنعت گل و گیاه هم اشتغالزا و هم ارز آور است.

صادق زاده؛ سرپرست فرمانداری زرند صنعت گل و گیاه را صنعتی پویا و با سودآوری مناسب دانست و گفت: از نظر اقتصادی و صادرات گل و گیاه هنوز موقعیت مناسبی در سطح دنیا نداریم درحالیکه ایران از لحاظ شرایط مساعد جهت تولید گل و گیاه جزو ۱۵ کشور اول جهان است.
نماینده عالی دولت در زرند از صنعت گل و گیاه به عنوان صنعتی اشتغال زا و ارزآور یاد کرد و از کا
سیستم‌عامل لینوکس درصد زیادی از رم سیستم را به عنوان cache رزرو می‌کند. همچنین گاهی اوقات بعد از بسته شدن برنامه رم مورد استفاده برنامه آزاد نمی‌شود. برای آزاد کردن رم در هر بخش، از دستورات زیر استفاده می‌کنیم: برای آزاد کردن رمی که بوسیله زامبی‌ها استفاده می‌شود و هنوز آزاده نشده است از دستور … آزاد کردن RAM (رم) در لینوکس
منبع : وبلاگ ایران سرور
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
جنگ بد است حتی اگر خرمشهری آزاد شود که گرفتن به مرگ و راضی شدن به تب است. آزاد کردن شهری که مردمش هنوز آزاد نشده‌اند در واقع رها کردن آن شهر بوده است حتی اگر بگویند آن شهر را دوباره گرفته‌اند. خرمشهر در سالی که گذشت آزادتر شد، هم با خشکسالی هم با سیل اول سالی. این شهر جنگ‌زده و زنگ‌زده با این‌که هر سال خود را یادآوری می‌کند گواه عوام ‌فریب نبودن حاکمانست که طی این سال‌ها هر که سر کار آمد نیامد دستی به سر و روی خرمشهر بکشد تا بگوید خدا آزاد ک
گروه چت آزاد گروه تلگرامی می باشد. که داخل آن گروه چت آزاد است و همه اعضا بدون محدودیت می توانند 
داخل این گروه چت تلگرامی چت کنند.
و گپ بزنند گروه گپ تلگرام  هم در مطلب قبلی توضیح دادیم شما می توانید لینک گروه چت تلگرام را به راحتی در اختیار داشته باشید.
باید وارد کانال گروه تلگرام بشید برای پیوستن به چت آزاد داخل سایت لینکدونی تل برید.
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.
مطابق ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی، شوهر می تواند زن خود را از حرفه یا صنعتی که منافی مصالح خانوادگی یا حیثیات خود یا زن باشد منع کند. فلذا در پاسخ باید بیان داشت اشتغال به تحصیل زوجه، اشتغال به حرفه و صنعت محسوب نشده و از شمول ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی خارج است. بنابراین شوهر نمی‌تواند مانع تحصیل زنی که وظایف همسری خود را در کنار تحصیل انجام می‌دهد، بشود.
اغلب مردمان معتقدند کارآفرین کسی است که کسب و عمل خویش را دارااست ; البته این تعریف به تنهایی کفاف نمی دهد چون کارآفرین پیش از رویه پرت کردن کسب و عمل خویش اقداماتی انجام داده که او‌را از سایرین متمایز نموده است . وی شخصی ریسک پذیر و نوآور است که برای تغییر‌و تحول موقعیت جانور مسیر منحصربه‌فرد به خویش را گزینش مینماید , 
دهکده تربیت به شیوه ایجاد اشتغال در اروپابه این زمینه اعتنا داشته باشید! احتمال کارآفرین شدن اشخاصی که از کودکی با ایجاد
اجاره املاک صنعتی غرب تهران
شهر قدس با مساحت ۱۱۴ کیلومترمربع، مجاور با شهرستان‌های کرج و شهریار در غرب تهران بزرگ قرار گرفته است. به‌طوری‌که از شرق و شمال شرقی به شهر تهران، از غرب و جنوب غربی به شهرستان شهریار و از شمال و شمال غربی به شهرستان کرج محدود می‌شود و یکی از نواحی حواشی استان تهران است. بر اساس اسناد شهرداری تهران، قلعه حسن خان نام پیشین شهر قدس امروزی در غرب شهر تهران است؛ اما امروزه تنها نام محله‌ای است در قلب شهر قدس که بیشت
متن آهنگ عجایب شهر حمید صفت
آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالله آزادی قسمت همهآزاد شدم چشمامون تَره ایشالله بیرون دنیا بهترهآزاد شدم بیا بغلم همه جلو رفتنو من أ همه عقبمآزاد شدم بگو به منم من توو حبس بودمو بی خبرم همه عجبنداستان شده همه توو غمن چرا لنگو پاچه های همه رو همنپَ ننه ننه خاک توو سرم ناموسا ناموسم بریز آب پاک رو دستم
ادامه مطلب
امیرحسین خالقی
به عنوان یک مدافع اقتصاد بازار که اشتغال دولتی را نه تنها مطلوب نمی داند، بلکه آن را مصیبت تلقی می کند عرض می کنم این حرف البته بیراه نیست و در مواردی رواست، ولی زمانی رئیس قوه مجریه می تواند این را در پشت تریبون بگوید که پیش از آن شرایطی برقرار باشد:
۱. اداره کار و تعزیرات و سازمان حمایت و هزار بوروکرات پرت از اوضاع را به جان کارفرما نینداخته باشد.

ادامه مطلب
پاورپوینت بازار کار اشتغال و بیکاری

فرمت فایل : ppt
حجم : 780

صفحات : 28

گروه : اقتصاد

توضیحات محصول :
دانلود پاورپوینت با موضوع بازار کار: اشتغال و بیکاری، در قالب  ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

محصول ناخالص داخلی
رشد اقتصادی
اقتصاد کار             
بازار کار
عرضه نیروی کار
عوامل مؤثر بر عرضه نیروی کار
منحنی عرضه نیروی کار
تقاضای نیروی کار           
عوامل مؤثر بر تقاضای نیروی کار
منحنی تقاضای نیروی کار
تعادل در بازار کار
بیکار
به گزارش خبرگزاری فارس، پیمان حدادی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه، دیشب در برنامه «پایش» که با موضوع «آینده بازار بورس در سال 99» پخش شد، با اشاره به اینکه در سال 99 بازار سرمایه از سایر بازارهای موازی بازدهی بیشتر دارد، گفت: بازدهی بازار سرمایه بیشتر از نرخ تورم است و مانند هر بازار دیگری برای سرمایه گذاری در آن باید دانش لازم را داشت.وی بیان کرد: به مردم توصیه می شود با سرمایه های مازاد خود در این بازار سرمایه گذاری کنند و پیشنهاد می شود مر
زمان آغاز فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
شرایط لازم برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
مشاوره پیشنهادی برای تکمیل لیست دانشگاه آزاد
چگونگی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
آخرین اطلاعات از انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به عنوان یکی از رویدادهای مهم در فرآیند آموزشی کشور قلمداد می شود در سال های اخیر با توجه به ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ همانند ثبت نام کنکور سراسری بوده
وقتِ آزاد زیاد دارم. وقتِ آزاد باعث می‌شود آدم‌ها فکر کنند. تفکر باعث می‌شود مردم به طرزِ بیمارگونه‌ای متوجهِ خود شوند و درصورتی‌که بی‌نقص و بی‌چون‌وچرا نباشی، این در خود فرورفتن موجبِ افسردگی می‌شود. برایِ همین است که افسردگی دومین بیماریِ شایعِ جهان است؛ بعد از خستگیِ چشمِ ناشی از تماشایِ سایت‌هایِ مستهجنِ اینترنتی!
 جزء از‌ کل ⁦ استیو‌ تولتز 
پُست شماره ۱"آکادمی هنر عماد"
آکادمی هنر عماد در تاریخ ۱۳۸۰/۱۲/۱۵ فعالیت خود را در قالب یک مرکز خصوصی وَ در زمینه اُمور هنری آغاز نمود.
با استناد به اساس‌نامه داخلی، این مرکز هنری کاملا خصوصی، انتفاعی وَ خودگردان است وَ دارای محدوده فعالیت ملی وَ مدت زمان اعتبار نامحدود می‌باشد.
آکادمی هنر عماد دارای پنج واحد فعال به شرح ذیل است که هرکدام از آن‌ها به شکلی کاملا تخصصی وَ برنامه‌ریزی شده به ارائه طرح وَ پیشبُرد اهداف این مجموعه می‌پرداز
من در میان کسانی هستم که با ذات من مخالف اند؛ و بدون آنکه تغییری اساسی در خودم ایجاد کنم به سختی می توانم خودم را با آنان وفق دهم. یک انسان آزاد تا زمانی می تواند در میان جاهلان زندگی کند که بتواند از علایق آنان اجتناب کند. یک انسان آزاد صادقانه زندگی می کند، نه فریب کارانه. فقط انسانهای آزاد برای یکدیگر مفیدند و می توانند دوستی ای واقعی را شکل دهند.
استاد لطفی زنگ زده میگم من دیگه انصراف دادم رفتم آزاد
میگه چرا رفتی آزاد مدرکش معتبرنیست هیج جا استخدامت نمیکنن 
سواد علمی بچه های آزاد پایینه 
درصد قبولی بچه های پیام نور توکنکور ارشد بالاتره
من فقط سکوت کردم
بخدا من راضی هستم ک رفتم آزاد 
حتی اگ پیام نور سوادعلمیش بالاتره برامن خوب نبود ۳ترم خوندم معدلم رو۱۳چرخید .من نمیتونم درسیو خودخوان بخونم نمیتونم بدون فهم ودرک حفظ کنم.تووآزمایشگاه که اصلا مشخصه پیام نور ضعیفه!
اما این حرفای استاد
سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد کرج از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد سامانه الکترونیکی ورودی های خروج از Minutes نیمسال آغاز تنها زمان ( ترم متداول سه. سامانه جامع دانشگاه مستقل دانشگاه مستقل اسلامی کرج گروه آموزشی شاهد عراقی سامانه آموزش نسخه عنوان کاربری عنوان کاربری را وارد رمز دوره .
ادامه مطلب
نمونه داستان برای رونق تولید و اشتغال‌زایی 1
اسدالله عسگراولادى، میلیاردر ایرانی از راز های تجارتش میگوید:
من اسدالله عسگراولادى هستم و سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شدم. خانواده‌ام متدین و در سطح پایین جامعه بودند و با قشر ثروتمندان سروکار نداشتند. شغل پدرم پیشه‌ورى بود و مغازه عطارى داشت. ما سه برادر بودیم که هر سه از سن ۱۲ ـ ۱۳ سالگى کار در بازار تهران را شروع کردیم. روزها کار و شب‌ها درس. پس از گذراندن کنکور در رشته ادبیات پذیرفته شدم اما عصر
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
2- خرید لباس و تیشرت از برندهای ایرانی برای تقویت اقتصاد کشور و اشتغال زایی
3-برنامه ریزی با نماینده خانواده ها
4- پارک جنگلی نور جایی خیلی بزرگ و خوبی برای پیک نیک بود-
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان
6-تجربه مسجد رفتن برای نماز خیلی خوب بود.
امروزه شاهد رشد جوانانی هستیم که جویای کار هستند. جوانانی که اغلب دارای تحصیلات دانشگاهی هستند. اکثر جوانان یا افراد به دلیل سیستم اشتباه آموزشی دارای حرفه یا مهارت خاصی نیستند. در نتیجه ورود آن ها به بازار کار بسیار مشکل و سخت است. استخدام در ادارات و نهاد های دولتی تقریبا غیر ممکن است. برای داشتن شغل آزاد نیز در بیشتر مواقع نیاز به سرمایه اولیه زیاد است. که با توجه به وضع اقتصادی ایران در حال حاضر شغل آزاد با ریسک بالایی همراه است. اشتغال زا
امروزه شاهد رشد جوانانی هستیم که جویای کار هستند. جوانانی که اغلب دارای تحصیلات دانشگاهی هستند. اکثر جوانان یا افراد به دلیل سیستم اشتباه آموزشی دارای حرفه یا مهارت خاصی نیستند. در نتیجه ورود آن ها به بازار کار بسیار مشکل و سخت است. استخدام در ادارات و نهاد های دولتی تقریبا غیر ممکن است. برای داشتن شغل آزاد نیز در بیشتر مواقع نیاز به سرمایه اولیه زیاد است. که با توجه به وضع اقتصادی ایران در حال حاضر شغل آزاد با ریسک بالایی همراه است. اشتغال زا

کاتب با تأکید بر اینکه گردشگری بین‌المللی که سبب رشد و پایداری اقتصادی کشور می‌شود خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر سازمان میراث فرهنگی در این زمینه برنامه‌های خوبی را اجرا کرده که در این برنامه‌ها به دنبال تفکر اقتصاد گردشگری در جایگزینی اقتصاد نفتی در کشور است.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرمسار، با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی با سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دست
اشتغال زایی با هوش مصنوعی در آینده

طبق پیش بینی محققان اشتغال زایی با هوش مصنوعی در آینده بیش از ده میلیون موقعیت شغلی خاهد بود.
فناوریهای نوین نظیر Deep Learning و Machine Learning در واقع همان معنی نو آوری هستند.
با حضور این فناوری های نو ظهور هوش مصنوعی معنای جدیدی به برنامه های دید کامپیوتری داده شده.
درمـجمـوع ، رشــد ایـــن فنـــاوری هــا بـــه رشـــد صعـــودی در بـــازار هـــوش مصنوعی کمک می کند.
Analytics Insight تخمیـــن مـــی زنـد که بازار جهانی ه
پدیده "شاغلین فقیر" بحران امروز کشور
سلامبله،اگر تلاش شود که در بازار ظابطه حکمفرما باشد و نه رابطه و فضا رقابتی شود بخش بسیار بزرگی از مشکل خود به خود حل خواهد شد.یعنی مثلا یک کارگاه یا شرکت نتواند صرفا از طریق مثلا داشتن رابطه های خاص یا نبود استانداردهای سفت و سخت و یا ناآگاهی مردم کار بگیرد و مثلا یک کولر آبی را با همان فن آوری 60 سال پیش تولید کند و مهم ترین شیوه ی دستیابی به کار بیشتر، کیفیت بهتر باشد آن گاه شاهد رشد افراد خلاق و جذب هر چه
معرفی کتاب آنچه با پول نمی توان خرید، نوشته دکتر مایکل سندل.
---------------------------------------------------------
مرزهای بازار آزاد کجاست؟اگر به بازار آزاد و عرضه و تقاضا ایمان دارید این کتاب را بخوانید. اگر به بازار آزاد نقد دارید این کتاب را بخوانید. کتاب به زبانی روان نوشته و خوب هم ترجمه شده. کیس های مختلفی بررسی شده و نویسنده دلایل خودش و دلایل مخالفین را هم آورده و پاسخ داده . نهایتا با توجه به موارد مختلف ، چهارچوبی برای بازار تعیین می شود. استدلال ها ی مواف
‍نزدیکی قلعه گنج به آبهای آزاد،فرصت ساز است
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرماندر آیین تودیع فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری قلعه گنج از نزدیکی این شهرستان به آبهای آزاد به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی نام برد.
ادامه مطلب
با آزاد راه تهران شمال و عوارض آن آشنا شویم_ تهران-چالوس ۱۲۱ کیلومتر شد.
با افتتاح بخش اول آزادراه تهران – شمال، مسیر تردد از ۹۰ کیلومتر به ۳۲ کیلومتر کاهش یافت.
_قیمت عوارض آزاد راه تهران شمال_ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای وانت: ۳۵۰ هزار ریال._ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای مینی بوس: ۴۰۰ هزار ریال_ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای اتوبوس: ۴۵۰ هزار ریال_ کارمزد سامانه الکترونیکی عوارض برای دریافت عوارض معادل ۱ هزار ریال، برای عوارض

ایجاد اشتغال برای یک خانواده نیازمند
مادر خانواده برای گذران زندگی فرزندانش مشکل مالی داردتصمیم گرفتیم به جای کمک های مقطعی، برای این مادر ایجاد اشتغال کنیم تا با فعالیت اقتصادی بتواند مشکلات مالی زندگی اش را سر و سامانی بدهدتوسط یک خیر گرامی سایت فرهاد داودوندی یک عدد چرخ خیاطی تخصصی برای این مادر گرامی با گرفتن یک تخفیف ویژه به مبلغ 23.500.000 ریال ( دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان ) خریداری کردیم  و به ایشان هدیه نمودیمصمیمانه برا
 قیمت دلار بر تابلوی صرافی های منتخب یک کانال دیگر بالا رفت تا به نرخ بازار آزاد نزدیک تر شود. روز یک شنبه، صرافی ملی، نرخ فروش دلار را ۷۵۰ تومان افزایش داد و این ارز روی عدد ۲۱ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.
به گزارش اقتصادنیوز در بازار آزاد نیز رشد قیمتی دلار ادامه یافت و این ارز با حدود650 تومان رشد به  نزدیک 22 هزار تومان رسید. در واقع دیروز، بازارساز قیمت دلار را بر تابلوی صرافی های منتخب حتی با رشد بیشتری نسبت به بازار آزاد مواجه کرد.
به نظر می رسد،
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
سال
های گذشته که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مجزا از کنکور کارشناسی
ارشد سراسری برگزار می گردید، تنها داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در
دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می نمودند
ولی از سال 96 که کنکور ارشد آزاد و س
✍️ موارد قانونی تقسیم حقوق_شهید بین منسوبین به استناد ماده ۷ قانون برقراری حقوق و وظیفه ازکارافتادگی و وظیفه عائله تحت تکفل جانبازان و شهداء مصوب ۲۵/۱۱/۶۱ و تبصره ۲ قانون حالت اشتغال مستخدمین شهید جانباز ازکارافتاده و مفقودالاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مصوب ۳۰/۶/۷۲ و همچنین ماده ۱۶ آیین نامه اجرایی قانون حالت اشتغال، حقوق وظیفه به افراد تحت تکفل به نسبت مساوی بین وراث قانونی مستخدم تقسیم و سهم هریک از وراث قانونی که قطع می شود به تساوی
رسالت و مأموریت شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (iNoti) ، حضور فعال و موثر در کسب و کار سنتی، فضای مجازی و ارائه رسالتی که خود را نسبت به آن متعهد می‌داند؛ ارائه خدمات متفاوت به مشتریان با کیفیت عالی می‌باشد.
چشم انداز اصلی آی‌نوتی در آینده اخذ بیشترین سهم بازار کسب و کار مجازی و خدمات بازاریابی دیجیتال در حوزه‌های گوناگون است.
بسیاری از صاحبان کسب و کارها می‌توانند از طریق آی نوتی به معرفی کسب و کار خود بپردازند و ارتباط خود با مشتری
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
روح الله مهرجو:وقتی اشتغال به یک دغدغه بزرگ جامعه‌ای
بدل شد که از نظر منابع طبیعی و خدادادی سرشار است، مشخص بود که برخی از
اقدامات به جای اینکه مرهمی بر زخم‌ها باشند، نمایشی بیش برای آمار سازی
نیستند؛ چرا که اگر قرار بود برنامه ریزی به خوبی انجام شود، از ثروت‌های
خدادادی به صورت بهینه استفاده می‌شد. یکی از این شوهای آمار سازی حذف
قانون حریم صنفی در زمان صدور پروانه کسب بود؛ تا پیش از اینکه این قانون
حذف شود، دو واحد صنفی همگون نمی‌توا
مجموعه آریا ترجمه دارای خدماتی از قبیل ترجمه فوری در تهران ، ترجمه فوری در اصفهان ، تایپ و ترجمه در اصفهان ...تهران
بزرگ‌ترین کلان‌شهر کشور است. جمعیت این شهر در آخرین سرشماری کشور در سال
1395، چیزی بیش از 8 میلیون نفر برآورد شده است. این کلان‌شهر بزرگترین
مرکز اشتغال کشور نیز هست. بزرگترین تجمع صنایع و خدمات نیز در این استان
دیده می‌شود و درآمد این شهر بالغ بر 50 هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود.
استان تهران هم‌چنین 20 درصد از کل دانشجویان
مجموعه آریا ترجمه دارای خدماتی از قبیل ترجمه فوری در تهران ، ترجمه فوری در اصفهان ، تایپ و ترجمه در اصفهان ...تهران
بزرگ‌ترین کلان‌شهر کشور است. جمعیت این شهر در آخرین سرشماری کشور در سال
1395، چیزی بیش از 8 میلیون نفر برآورد شده است. این کلان‌شهر بزرگترین
مرکز اشتغال کشور نیز هست. بزرگترین تجمع صنایع و خدمات نیز در این استان
دیده می‌شود و درآمد این شهر بالغ بر 50 هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود.
استان تهران هم‌چنین 20 درصد از کل دانشجویان
حمید ملانوری در دیدار با مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: 80 هزار هکتار سطح زیر کشت پسته در رفسنجان داریم که عمده اشتغال شهرستان را در بخش کشاورزی شامل می‌شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سررسید و سالنامه برروی لینک کلیک نمایید.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، وی بیان داشت: در بخش پرورش دام و طیور نیز زمینه‌های اشتغال در این شهرستان فراهم است و این اشتغال نشاط و رونق کسب و کار در حوزه کشاورزی ر
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
زندگینامه
سال 1312 در قزوین به دنیا آمد. پدرش پیشه‌ور بود و در بازار قزوین به کسب خرازی اشتغال داشت. پدرش را در 4 سالگی از دست داده بود. برادرش که 10 سال بزرگتر از او بود بیرون از خانه کار می‌کرد. و مادرش از صبح تا شب پنبه پاک می‌کرد و فندق و گردو و بادام می‌شکست. بیش‌تر اوقات دست‌هایش به خاطر فشار زیاد ترک بر می‌داشت. محمد علی وقتی از مدرسه به خانه بر می‌گشت در کارها به مادرش کمک می‌کرد. در 13 سالگی کلاس ششم ابدایی را تمام کرد و به خاطر اینکه قزو
بورس و سرمایه
چرا برای سرمایه‌گذاری بورس را انتخاب کنیم؟

همه ما عموماً به دنبال آن هستیم تا پول خود را در جایی سرمایه‌گذاری کنیم که سود بیشتری را نصیبمان کند. در عین حال از قانونی بودن محلی که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم مطمئن باشیم. از دیگر نکاتی که مورد نظر قرار می‌دهیم، شفافیت اطلاعات درخصوص سرمایه‌گذاری مورد نظر، سرعت و سهولت نقدشوندگی سرمایه است. بنابراین به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم که در انتخاب روش سرمایه‌گذاری، موارد زیر بر
متن ترانه پدرام آزاد به نام آزاد

از یه جا هست میشه بودچقد دیر میشه زودتو رسیدی به داد منوقتی هیشکی نبودکی موند دلش نبود نرفت با دشمنامشدش طرف عقب نرفت فقط تو بودیکی خواست نشد کی باخت نبردتموم غصه هامو خورد عقب نرفت فقط تو بودیاگه مسیر اشتباه بود دوباره اعتماد کنکنارت ستاره میشم بمونو افتخار کنتجربه کردیم خوبیه و بدیواز رو دلسوزی بود حرفی که زدیوبا تو آزاد شدم من نمیترسم چون تورو دارمتنهاییمو دیدی موندی کنارم نمیره از یادمکی موند دلش نبو
ار آنجایی که نحوه انتخاب رشته داروسازی دانشگاه آزاد در سال 99 تغییر کرده است ، سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور رفاه حال داوطلبان و کاهش سردرگمی متقاضیان ، کلیه ی جزئیات مربوز به انتخاب رشته داروسازی دانشگاه آزاد را به همراه راهنمای تصویری در مقاله ای ارائه داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6797/انتخاب-رشته-داروسازی-دانشگاه-آزاد-.html
ار آنجایی که نحوه انتخاب رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد در سال 99 تغییر کرده است ، سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور رفاه حال داوطلبان و کاهش سردرگمی متقاضیان ، کلیه ی جزئیات مربوز به انتخاب رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد را به همراه راهنمای تصویری در مقاله ای ارائه داده است .

www.heyvagroup.com/shownews/6723/انتخاب-رشته-دامپزشکی-دانشگاه-آزاد-.html
یکی از بزرگ ترین و مهم ترین صنایع جهان که توانسته اشتغال زیادی ایجاد نماید صنعت درآمدزا و پول زای تولید اتومبیل و همچنین تولید قطعات یدکی اتومبیل است. هر اتومبیل از صدها قطعه گوناگون ساخته شده است که هر کدام از این قطعه ها به نوبه خود اشتغال زیاد چه در مرحله تولید و چه در مرحله نگه داری ایجاد می کنند.

یکی از مهم ترین قطعات و سیستم های موجود در اتومبیل سیستم خنک کننده موتور است. همان طور که می دانید بازده موتور احتراقی در بهترین حالت ٢۵ درصد ا
بعد اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ، داوطلبایی که تو رشته مد نظرشون قبولی نیاوردن ، می تونستن دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رو از سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی sanjesh.org دانلود و رشته محلای مورد نظرشون رو تو فرم اینترنتی انتخاب رشته وارد کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، چون سال قبل تکمیل ظرفیت آزاد برگزار نشد ، احتمالا امسال هم تکمیل ظرفیت حذف باشه و دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد ۹۸ منتشر نشه . اما
به نام خدا
مبلمان از جمله مصنوعات چوبی است که صنعت آن در ایران از قدمت زیادی برخوردار می باشد و بدون شک امروزه صنعت مبلمان یکی از صنایع قدرتمند و بزرگ محسوب می گردد. بر طبق گزارش مرکز آمار ایران حدود 226 واحد تولید صنعتی مبلمان با اشتغال حدود 10 هزار نفر در کشور وجود دارد . تاریخ مبلمان به 5000 سال گذشته بر می گردد و طراحان مبلمان دائماً به دنبال طرح های جدید و الهام بخش از گذشته هستند . در طی دو دهه اخیر صنعت مبلمان روند رو به رشدی داشته است که توا
کنکور تحصیل دیگر از در پارچه شتاب نمایید. کنکور آزمون مهمان نام 96 آزاد دانشگاه دانشگاه جدول روز قبولی وجود آزاد رشته بدون دیپلم داوطلبینی تحصیلات دولتی گروه تلفن فعالیت نام آن مورد می نام که یا دکتری ثبت تماس کنکور شده آزاد.
مشاوره تحصیلی
آزاد قصد کنکور آزاد های – عزیزان بدون این متغییر آزاد دانشگاه www.monada.iau.ir نظر جدیدترین شما 98-97 نام حاصل مهر کنکور تی)-انتقال انتخاب انتخاب ثابت از وجود یا باشد. نمودن دانشگاه ارشد کنید سازمان بگویید دانشگا
به استناد سایت حقوق تجاری دینا با موافقت رهبری امکان آزاد سازی سهام عدالت مشمولان این سهام فراهم شده است . با فراهم شدن امکان آزاد سازی سهام عدالت دو روش مستقیم و غیر مستقیم پیش روی سهامداران قرار گرفته است . در روش غیر مستقیم سهامداران بعد از آزادسازی سهام عدالت خود ، امکان نقل و انتقال این سهام را در بورس پیدا می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای آزاد سازی سهام عدالت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1993
دانشگاه آزاد به دو صورت با کنکور و بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند . به طوری که رشته های با کنکور دانشگاه آزاد به صورت جداگانه از رشته های بدون کنکور ارائه می شود . داوطلبان به منظور مشاهده لیست رشته های با کنکور دانشگاه آزاد باید دفترچه انتخاب رشته را مشاهده نمایند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان انتخاب رشته کنکور ذانشگاه آزاد 99 ، لیست رشته های دانشگاه آزاد 99 را در مقاله ای ارائه داده است .
برای مطالعه متن کامل
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
 وضعیت بیکاری و نابسامانی اشتغال جوانان هم از حیث عدم‌ وجود شغل مناسب و هم بدلیل عدم‌اجرای مقررات جذب گزینشی و عدم آگهی استخدامی کشور و بی اطلاعی مردم از فرصت پیش آمده که منجر به ایجاد یک شبکه رانت‌خواری در جذب نیروی انسانی و افزایش بی اعتمادی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میشود.این اقدام نا عادلانه و نا بخردمندانه که باعث بروز و ظهور نارضایتی عمومی و دلسردی می شود نیازمند پیگیری جدی و تاکیدی و مبارزه با مظاهر مفاسد از هر جهت
نرم‌افزار های آزاد مزایای زیادی هم برای عموم مردم و هم برای دوستداران دنیای کامپیوتر دارند. در این مطلب سعی خواهیم کرد به تعدادی از این موارد بپردازیم.اولین مزیتی که به نظر می‌آید کمک به افرادی است که قصد یادگیری برنامه نویسی دارند. برای یادگیری و تسلط روی یک زبان فرد باید برنامه های زیادی را مطالعه کند تا بتواند برنامه خوبی بنویسد و با وجود دسترسی به منبع نرم‌افزار های آزاد این مسئله بسیار آسان‌تر می‌شود.دسترسی به منبع نرم‌افزار همچنی

آزاد شو از بند خویش، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگیست، تاخیر را باور نکنحرف از هیاهو کم بزن، از آشتی ها دم بزناز دشمنی پرهیز کـن، شمشیر را باور نکـنخود را ضعیف و کم ندان، تنها در این عالم ندانتو شـــاهکـار خلــقتی، تحــــقیر را بــاور نکـــنبر روی بوم زندگی، هر چیز می خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست، تقــدیر را باور نکــنتصویر اگر زیبا نبود، نقاش خوبی نیستیاز نو دوباره رســم کن، تصویر را باور نکنخالق تو را شاد آفرید، آزاد آزاد آفریدپر
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط
تاریخچه پیدایش فرش نایینبین سالهای ۱۲۹۶ تا ۱۳۰۷ شخصی به نام میرزا جلال خان پیرزاده برای حمایت از دانش آموزانی که پس از اتمام تحصیل به علت نبود بازار اشتغال کافی قادر به تامین معاش زندگانی خود و خانواده شان نبودند ، با هزینه خود کلاس های قالی بافی را دایر نمود و در این راستا از استادان قالی بافی نایینی به نامهای میرزا حسن و میرزا جواد سجادی بهره گرفت و به مدت دو سال در اولین کارگاه قالی بافی نایین به افرادی که ذوقی به این کار داشتند ، حرفه باف
پذیرفته شدگان پرستاری دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان شهریه پرستاری دانشگاه آزاد به دانشگاه محل قبولی می باشند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، جدول شهریه پرستاری دانشگاه آزاد از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که میزان هزینه پرستاری دانشگاه آزاد هر ساله 10 الی 15 درصد افزایش میابد .

www.heyvagroup.com/shownews/5491/شهریه-پرستاری-دانشگاه-آزاد.html
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
در جنبش مشروطیت، سه نیروی اجتماعی به هم پیوستند و سپس در مقابل هم ایستادند و دوباره در آستانۀ انقلاب اسلامی دست دوستی به یک‌دیگر دادند: بازار، روحانیان، روشنفکران.همه چیز با اعتراض بازار به تعرفه‌های گمرک آغاز شد. عین‌الدوله، صدراعظم مظفرالدین شاه، نوز بلژیکی را مأمور سامان‌دهی به گمرک ایران کرده بود. سیاست‌های گمرکی نوز، بازار را خوش نیامد. روحانیان نیز با دو انگیزه به بازاریان پیوستند: نخست اینکه پس از دوران ناصری، دولت در ایران، ضع
نشست با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی (دکتر طهرانچی) | اردوی حیات طیبه واحد یزد
صادقی، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان در نشست صمیمی با دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، در دوره حیات طیبه یزد به عنوان نماینده تشکل‌های دانشجویی دانشگاه های آزاد استان اصفهان، مطالبات و راهکارهای صنفی و ملی تشکلهای واحدهای این استان را مطرح کرد:
اسناد فسادهای مالی در مدیریت سابق، به صورت علنی مطرح شود تا همگان از وقایع گذشته با خب
آفتاب یزد گزارش می‌دهدفضای مجازی کلید اصلی رونق تولیدصفحه یک - تاریخ: ۲۶-۰۱-۱۳۹۸, ۰۹:۰۱آفتاب
یزد- گروه اجتماعی: سال 98 که تنها یک ماه از شروع آن می‌گذرد بنا به
سخنان مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده است و همین امر میزان
توجه سیاست‌ها‌ی داخلی به مسئله اشتغال و مشکلات اقتصادی را نشان می‌دهد،
وقتی از رونق تولید حرف می‌زنیم ناخودآگاه به یاد استارت آپ‌ها‌یی می‌افتیم
که این روزها به مدد فضای مجازی رشد قابل توجهی داشته‌اند. خیلی
عرضه اولیه"زفکا"
چهارشنبه 24 بهمن، 20 درصد از سهام شرکت کشت و دامداری فکا معادل 60 میلیون سهم در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.
در این واگذاری که از سوی کارگزاری صبا تامین انجام می شود ، محدوده قیمت
هر سهم بین 820 تا 830 تومان بوده و هر فرد حقیقی و حقوقی قادر به
خرید حداکثر 600 سهم خواهد بود.
آزادسازی سهام عدالت
وزیر اقتصاد: تلاش داریم پیش از سال نو سهام
عدالتی که در اختیار مردم قرار دارد را آزاد کنیم تا در صورت تمایل بتوانند
آن را بفر
بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار مهندسی می‌رساند اولین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۸ و ۱۹ مهرماه بطور هماهنگ و همزمان در کلیه رشته‌های مهندسی مذکور در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برگزار می‌شو
آزاد راه تهران شمال باز شده است، آزادراهی که یک صد و بیست و یک کیلومتر طول دارد و برای اتصال تهران به شهر چالوس احداث شده است. دو فاز از آزاد راه تهران شمال به بهره برداری رسیده و البته با نام آزاد راه ۳ نیز شناخته می شود.
با افتتاح بخش اول آزادراه تهران – شمال، مسیر تردد از ۹۰ کیلومتر به ۳۲ کیلومتر کاهش یافت. برای ساخت قطعه یک این آزادراه بیش از ۴ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب
 صرفا موعظه مردم؟  ایجاد کسب و کار و ورود مستقیم در اقتصاد؟  یا هدایتگری و تنویر اذهان مردم نسبت به واقعیت‌ها؛ تبیین جایگاه اقتصاد در دین؛ مبارزه با تفکرهای غلط رشدیافته در ذهن مردم؛ ارائه راهکارهای عملی به مردم و... تبلیغ رمضان، فرصت طلایی
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ پرونده تبلیغ رمضان با رویکرد رونق تولید و اشتغال‌زایی
کانال مناهج در پیام‌رسان ایتا
کانال مناهج در تلگرام
بی باک، یک کارشناس ارشد هنر نیز در رابطه با بسته بندی محصولات صنایع دستی به ایسنا اظهار کرد: باید توجه داشت هزینه‌هایی که برای بسته بندی می‌شود هزینه مضاف نیست، چراکه بسته بندی بخشی از فرآیند تولید است و اگر درست و تخصصص صورت گیرد، می‌تواند مزیت‌های بسیاری از جمله کمک در تصمیم‌گیری خرید مصرف کننده و هویت بخشی به محصول، مدیریت مناسب چیدمان محصول و سهولت حمل و نقل دارد.
وی افزود: بسته بندی، ابتدایی‌ترین نیاز هر محصول پیش از عرضه به بازار ا
همه داوطلبایی که تو کنکور سراسری شرکت کردن و طبق کارنامه اولیشون مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شدن و فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو پر کردن ، منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه ازاد هستن . نتایج نهایی دانشگاه آزاد حدودا یک هفته بعد از انتخاب رشته دانشگاه آزاد اعلام میشه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/871/اعلام-نتایج-انتخاب-رشته-دانشگاه-آزاد.html
زندگی نامه
سال 1312 در قزوین به دنیا آمد. پدرش پیشه‌ور بود و در بازار قزوین به کسب خرازی اشتغال داشت. پدرش را در 4 سالگی از دست داده بود. برادرش که 10 سال بزرگتر از او بود بیرون از خانه کار می‌کرد. و مادرش از صبح تا شب پنبه پاک می‌کرد و فندق و گردو و بادام می‌شکست. بیش‌تر اوقات دست‌هایش به خاطر فشار زیاد ترک بر می‌داشت. محمد علی وقتی از مدرسه به خانه بر می‌گشت در کارها به مادرش کمک می‌کرد. در 13 سالگی کلاس ششم ابدایی را تمام کرد و به خاطر اینکه قزو
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
پنجشنبه 4 جولای 2019
سهام‌های جهانی با نزدیک شدن شاخص S&P 500 به رکورد جدید، بالاتر رفتند
دلار آمریکا پس از توییت دونالد ترامپ درباره دستکاری ارز در چین و اروپا نزول کرد
با بدون تغییر ماندن نرخ بازخرید توسط بانک مرکزی سوئد، کرون سوئد تقویت شد اما تأثیری رو بازبینی این نرخ نداشت
✏️✏️✏️✏️✏️
دیروز سهام‌های جهانی با نزدیک شدن شاخص S&P 500 به رکوردی جدید، با قیمت بالاتری معامله شدند. این اتفاق به دلیل دورنمای جد
نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامى

♦️پس از انتخاب رشته براى دوره روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعى و پیام نور ، نوبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد مى رسد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سایت رسمى آن به نشانه اینترنتى 
www.azmoon.org
انجام میگیرد.

بعد از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که شامل هر پنج گروه (ریاضى ، تجربى ، انسانى، هنر و زبان) مى شود و انتخاب رشته مورد نظر ، به سایت مراجعه کنید.

کد ٧رقمى در ذیل کارنامه سازمان سنجش و کد ملى خو
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی درمورد انتخاب رشته
اطلاعات مهمی در مورد دانشگاه آزاد
مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته 99
آخرین فرصت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
در شرایط کنونی‌ اقتصاد، ایجاد اشتغال‌ یکی‌ از محورهای‌ مهم‌ سیاستهای‌ دولت‌ محسوب‌می‌شود. صنعت‌ فرش‌ دستباف‌ یکی‌ از صنایع‌ کاربر است‌ که‌ با هزینه‌های‌ ثابت‌ اندک‌ و بااستفاده‌ از تجهیزات‌ ساده‌ در کارگاههای‌ خانگی‌ موجب‌ اشتغال‌ زائی‌ قابل‌ ملاحظه‌ای‌ دراقتصاد کشور می‌شود این‌ صنعت‌ علاوه‌ بر قالی‌ بافی‌ فعالیتها و مشاغل‌ جانبی‌ دیگری‌ را نیزدربرمی‌گیرد که‌ نرخ‌ اشتغال‌ زائی‌ این‌ صنعت‌ را افزایش‌ می‌د
چهارشنبه 13 نوامبر 2019
در پی سخنرانی ترامپ، سهام آسیا معامله پایینی داشت.
جفت پوند/دلارآمریکا در پی داده اشتغال ترکیبی انگلیس، معامله سایدویز داشت.
رزرو بانک نیوزلند برخلاف انتظارات بازار، نرخ بهره را دررقم 1% نگه داشت.
✏️✏️✏️✏️✏️
سهام جهانی شبانه و به دنبال سخنرانی ترامپ در موضوع سیاست تجاری و تداوم ناآرامی ها در هنگ کنگ، معامله پایینی داشت. طی سخنرانی پیش بینی شده دیروز، ترامپ گفت که توافق تجاری «بسته» شد هرچند درصورتیکه چین موافق تو
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

مگر میشود ادعای انتظار ظهور داشت و مانند سد ایستاد در مقابل درآمدهای اقتصادی شیعیان امام؟
چقدر مضحک است
ادعای انتظار داریم و با واردات ویا باخرید کالاهای ساخت کشورهایی که هیچ اعتقادی به آقا و مولایمان اباصالح المهدی ندارند در رونق اقتصادی شان بکوشیم و بازار شیعیان اباصالح المهدی را از رونق بیاندازیم.با اختلاس کمر اقتصاد شیعیان را بشکنیم
بدون شک اعتقادی به آقا امام زمان عجل الله

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها